Dołącz do Klubu 100 MKS Błękitni Ropczyce!

Klub 100” MKS Błękitni Ropczyce to nowa inicjatywa skierowana w szczególności do osób prywatnych oraz małych przedsiębiorstw, które chciałby wesprzeć finansowo nasz klub.

Firmy lub osoby prywatne, które decydują się na przystąpienie do „Klubu 100” zobowiązują się do opłacania comiesięcznej składki w kwocie minimum 50 zł, zyskując w ten sposób status Członka „Klubu 100”.

Każdy z Członków „Klubu 100” otrzymuje od MKS Błękitni Ropczyce pakiet świadczeń w zamian za wsparcie finansowe klubu:

- karnet na mecze pierwszej drużyny – Członkowie „Klubu 100” otrzymują bezpłatne wejście na wszystkie mecze ligowe Błękitnych rozgrywane na stadionie przy ul. Mickiewicza 56, przez okres, w którym opłacana jest składka;

– możliwość posługiwania się logiem „Klubu 100” MKS Błękitni Ropczyce – Członkowie mają prawo do posługiwania się logiem „Klubu 100” oraz tytułem Członka „Klubu 100” we własnych działaniach promocyjnych;

– koszulka oraz szalik Klubu przy co najmniej 12-miesięcznym wsparciu – przy zadeklarowaniu chęci wsparcia klubu przez co najmniej 12 miesięcy, Członek „Klubu 100” otrzymuje w prezencie koszulkę oraz szalik Błękitnych

W celu przystąpienie do „Klubu 100” należy uzupełnić DEKLARACJĘ.

Wypełnioną, podpisaną i zeskanowaną deklarację można przesłać mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź też dostarczyć osobiście do siedziby klubu przy ul. Mickiewicza 56 w Ropczycach. Deklaracje przesyłać można również drogą pocztową na adres: Miejski Klub Sportowy Błękitni Ropczyce, ul. Mickiewicza 56, 39-100 Ropczyce.

Więcej informacji o Klubie 100 uzyskać można pod powyższym adresem mailowym lub też w siedzibie klubu.

Prosimy o zapoznanie sie z Regulaminem Klubu 100

Serdecznie zachęcamy wszystkich do wsparcia inicjatywy i do dołączenia do Klubu 100 MKS Błękitni Ropczyce!

logo mks v3