Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/helix/core/wp_shortcodes.php on line 97
Klub 100
 

Klub 100

Drodzy Kibice, Przyjaciele i Sympatycy,logo mks v3

W 2023 roku świętujemy 60-lecie Naszego Klubu. Przez te 60 lat wspólnie przeżywaliśmy wiele sukcesów, radości ale i spadków i porażek, które niestety na długo pozostają w pamięci. Jednak stale musimy pamiętać, że historia klubu pisze się nieustannie i dlatego chcemy zaprosić Was do jej wspólnego tworzenia.

Misją obecnego Zarządu  jest aktywne włączenie Kibiców, Sympatyków i Przyjaciół Błękitnych w życie klubu i jego funkcjonowanie. Tak powstał pomysł Klubu 100 - stworzenia miejsca dla osób, które staną się głosem doradczym Zarządu, będą wspierać Klub i towarzyszyć w organizowanych wydarzeniach i imprezach sportowych.

Chcemy zaangażować Was do współtworzenia Błękitnych.

Co daje członkostwo w Klubie 100?

  1. możliwość aktywnego uczestniczenia w życiu Klubu,
  2. prawo do bycia Członkiem Klubu i uczestniczenia w wyborach Zarządu,
  3. karnety wejściowe na wszystkie mecze
  4. umieszczenie imienia i nazwiska Członka Klubu 100 na stronie www.mksblekitniropczyce.pl oraz w mediach społecznościowych,
  5. uczestnictwo w organizowanych w ciągu roku spotkaniach konsultacyjno - integracyjnych członków Klubu 100 i Zarządu Klubu oraz wszystkich wydarzeniach sportowych w ciągu roku.


Składka członkowska: minimum 50 zł miesięcznie
Wpłata comiesięczna na rachunek bankowy nr 60 9171 0004 0013 5409 2000 0010
Bank Spółdzielczy Ropczyce
Tytuł przelewu: "Wpłata na cele statutowe Klub 100"

Aby dołączyć do Klubu 100 należy:

  1. Zapoznać się ze Statutem i Regulaminem Klubu 100 (w zalącznikach poniżej) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych przez MKS Błękitni Ropczyce.
  2. Wypełnić Deklarację Członkowską.
  3. Przesłać skan podpisanej deklaracji na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą na adres: Miejski Klub Sportowy Błękitni Ropczyce ul.Mickiewicza 56, 39-100 Ropczyce

Regulamin Klubu 100