Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/helix/core/wp_shortcodes.php on line 97
Błękitni Ropczyce 4-3 Czarnovia Czarna
 

smoczanka

Błękitni Ropczyce 4-3 Czarnovia Czarna

czarnovia herbNiespodziewanego obrotu nabrał sobotni mecz pomiędzy drużynami Błękitnych Ropczyce, a Czarnovii Czarna. PIerwsza połowa to całkowita dominacja naszej drużyny. Już w 2 minucie bardzo dobre podanie z głębi pola strzałem głową z ok. 11 metra wykończył Krzysztof Orzech, tym samym wyprowadził naszą drużyną na jednobramkowe prowadzenie. Kolejne minuty to ciągłe ataki naszego zespołu, jednak bardzo dobrze spisywał się w bramcę młody bramkarza drużyny gości. Dopiero w końowych minutach pierwszej połowy dwukrotnie piłka wpadła do siatki Czarnovii. Najpierw bardzo dobre podanie Bartosza Darłaka na bramkę zamienił Szymon Piwowar, a tuż przed przerwą podwyższył Hubert Siepierski.

Początek drugiej odsłony to ciągła dominacja na boisku naszej drużyny i szybko zdobyta bramka głową przez Dawida Zawiślaka. Niestety kilka minut później nasi pomocnicy popełnili błąd przy wyprowadzeniu piłki i napastnik drużyny Czarnovii bez zastanowienia huknął z ok. 40 metrów, a piłka przeleciała poza zasięgiem Dominika Bolona i drużyna gości zdobyła bramkę na 4-1. Po stracie bramki zdecydowanie mocniej ruszyła drużyna gości do ataku, narażając się na kontry, które nasza drużyna wyprowadzała głównie skrzydłami. Swoich szans niestety nie wykorzystali Szymon Piwowar, Mateusz Bieniek i Hubert Siepierski. O tym że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić już nie raz mogliśmy się przekonać na własnej skórze. Po zagraniu długiej piłki w nasze pole karne błąd popełnił Kamil Podczaszy i sędzia wskazał na 11 metry po raz pierwszy. Jedensatkę pewnie wykorzystał napastnik drużyny gości. Kilka minut później za zagranie ręka Alana Rudnego, który debiutował w tym spotkaniu w naszym zespole sędzia drugi raz pokazał na 11 metr, a po chwili było 4-3. Kolejne minuty nie przyniosły już zmiany rezultatu i nasza drużyna mogła cieszyć się z 4 zwycięstwa w tym sezonie. Po 4 kolejkach zajmujemy 1 miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów. Następne spotkanie 10 września na Stadionie Miejskim w Ropczycach, przeciwnikiem naszej drużyny będzie zespół Smoczanki Mielec.

Skład Błękitnych: Bolon - J. Ogrodnik (46' A. Ogrodnik), Darłak, Podczaszy, Kukla, Świetoń(65' Rudny), Piwowar(75' Czarnik), Zawiślak(Wójtowicz 68'), Bieniek(80' Kozioł), Orzech, Siepierski

Wyszukiwanie

Partner medialny