Hubert Siepierski pierwszym wzmocnieniem!

FB IMG 1519248214059Nowym zawodnikiem Błękitnych został pochodzący z Ropczyc Hubert Siepierski. Postanowiliśmy zadać mu kilka pytań, a odpowiedzi sami przeczytajcie :)

MKS: Pochodzisz i mieszkasz w Ropczycach, a mało kto kojarzy Cię jako zawodnika pochodzącego stąd. Jak potoczyła się Twoja przygoda z piłką?
Hubert: W Błękitnych grałem jako młody chłopak, bodajże 2 lata w Trampkarzach po czym wyjechałem do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łodzi, gdzie po 6 latach gry i nauki trafiłem do Karpat Krosno. W Krośnie spędziłem 1,5 roku grając w 3 lidze i tyle samo w Sandomierskiej Wiśle, z którą wywalczyłem awans z 4 do 3 ligi. Tak więc po 9 latach wracam do Ropczyc by pomóc drużynie w rundzie wiosennej.
MKS: Okres przygotowawczy dobiega końca. Jak oceniasz potencjał drużyny?
Hubert: Potencjał drużyny oceniam bardzo pozytywnie, sporo doświadczonych zawodników potrafiących dobrze grać w piłkę oraz obiecująca młodzież pozwala patrzeć optymistycznie w przyszłość.
MKS: Za nami kilka sparingów w których zagrałeś. Na jakiej pozycji występowałeś. Jaka jest optymalna na której czujesz się najlepiej?
Hubert: W ostatnich sparingach grałem zarówno na prawej jak i lewej pomocy , najlepiej czuje się ogólnie w pomocy bo w środku także grywałem ,a to na jakiej pozycji to już decyzje zostawiam trenerowi.

Wyszukiwanie

Partner medialny