W meczu 16 kolejki nasz zespół mierzył się z drużyną JKS Jarosław. Spotkanie zostało rozegrane na sztucznej murawie. 

Pierwsza połowa spotkania rozpoczęłą się od wyrównanej gry obydwu zespołów. Nasz zespół pierwszą groźną akcję przeprowadził w 15 minucie spotkania, a pojedynek sam na sam z bramkarzem przegrał Hubert Siepierski. Co nie udało się naszej drużynie udało się gospodarzom. Minutę później bardzo dobrą akcje skrzydłem wykończył strzałem z 11 metrów Pakuła i było 1-0 dla gospodarzy. W 25 minucie skuteczną akcją z prawej strony boiska popisał się Mateusz Bieniek, dograł w polu karnym a tam błąd bramkarza JKSu wykorzystał Kacper Wywrót i było 1-1. 2 minuty później kopie akcji na 1-0 przeprowadzili gospodarze i ponownie wyszli na prowadzenie i pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem JKSu 2-1. W 50 minucie spotkania na 20 metrze faulował Tomasz Nalepka, do piłki podszedł Pindak i strzałem z rzutu wolnego pokonał Łukasza Psiodę. W 57 minucie faulowany w polu karnym był Siepierski i sędzia wskazał na 11 metr. Niestety Hubert Siepierski nie wykorzystał szansy na zdobycie bramki na 2-3, jego strzał skuteczną interwencją wybronił bramkarz gospodarzy Guridov. Kilka minut później było już 4-1, a kontrę drużyny JKSu wykorzystał Pilch. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i nasza drużyna przegrała 3 mecz z rzędu.

Bramki: 1:0 Pakuła 17, 1:1 Wywrót 25, 2:1 Socha 27, 3:1 Pindak 50 rzut wolny, 4:1 Pilch 64.

JKS: Guridov - Dubaj (90. Kruczkiewicz), Baran ż, Gida, Pakuła (54. Kopcio ż) - Sobolewski, Chrupcała ż, Pilch (87. Rodrigues), Brodowicz (72. Dusiło) - Pindak, Socha (79. Nowogrodzki). Trener: G. Baran

Błękitni: Psioda - Rudny (68. Dudek), Orzech, Wywrót (73. Ogrodnik), Bieniek ż - Piwowar (79. Kukla), Pociask (58. Zawiślak), Siepierski, Nalepka ż - Ochał, Darłak. Trener: R. Rudny.

Sędziował: Warzocha (Rzeszów). Widzów: 350.