Bardzo dobre spotkanie obejrzeli licznie zgromadzeni kibice na Stadionie Miejskim w Ropczycach.

Kibice którzy wybrali się w sobotnie popołudnie na ropczycki stadion nie mogli narzekać na brak emocji i poziom gry obydwu zespołów. W zespole rezerw pierwszoligowca wystąpił między innymi Kacper Piątek oraz pretendujący do pierwszej drużyny Arsen Hrosu. Pierwszą akcję na zdobycie bramki miał nasz zespół. Świetnym rajdem lewą stroną boiska popisał się Hubert Siepierski, który wyłożył piłkę Mateuszowi Bieńkowi, niestety w tej sytacji bardzo dobrze zachował się bramkarz gości i sparował piłkę na słupek. Chwilę później świetną sytuację mieli goście, którzy po będzie Bartosza Darłaka doszli do dogodnej sytuacji, jednak świetną interwencją popisał się Łukasz Psioda. Kolejne minuty naprzemienne ataki obydwu drużyn, w których świetnie spisywali się obydwaj bramkarze. Dopiero w doliczonym czasie gry pierwszej połowy dośodkowanie z lewej strony Kacpra Wywrota wykorzystał Dawid Zawiślak i na przerwę schodziliśmy z jednobramkowym prowadzeniem.

W przerwie z powodu kontuzji boisko opuścił Hubert Siepierski, a w jego miejsce pojawił Alan Ogrodnik. w 47 minucie po stałym fragmencie gry do piłii dopadł Tomasz Nalepka, który dorzucił piłkę w pole karne, gdzie najlepiej ustawiony był Dawid Zawiślak i zdobył drugą bramkę dla naszego zespołu w tym spotkaniu. W kolejnych minutach coraz odważniejsze akcje przeprowadzał zespół gości, jednak świetnymi interwencjami popisywał się bramkarz naszego zespołu Łukasz Psioda. Do końca spotkania wynik już nie uległ zmianie i nasz zespół mógł cieszyć się z czwartego zwycięstwa w tym sezonie.