Łukasz Kosiba wzmocni atak Błękitnych!

b_350_120_16777215_00_images_kadra_napastnicy_kosiba1.jpgOdkrywamy kolejne karty!! Tym razem formacje ofensywną naszej drużyny wzmacnia Łukasz Kosiba!! Tradycyjnie krótkie "przesłuchanie" z naszym zawodnikiem.

MKS: Witaj Łukasz. „Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej” Chyba można tak powiedzieć w przypadku Twojego transferu…
Łukasz: Witam serdecznie. Zgadza się, to moja druga nieudana przygoda w innym klubie niż Błękitni. Nigdzie nie czułem się tak dobrze jak w Ropczycach.
Czas na powrót i pomoc drużynie.

MKS: Po rocznym pobycie w Wiśniowej wracasz. Nowy sztab szkoleniowy, w kadrze nowe twarze, nowy zarząd, wiele się zmieniło podczas Twojej nieobecności….
Łukasz: Jednak trzon drużynny pozostał ten sam. Jestem mile zaskoczony zmianami, podoba mi się pomysł na klub pierwszego oraz drugiego trenera, prezesa i reszty zarządu, a w zespole widać potenciał. Wspólnie jesteśmy w stanie osiągnąć postawione sobie cele.

MKS: Na koniec spytam o kolano. W rundzie jesiennej dokuczała Ci kontuzja i opuściłeś kilka spotkań. Można powiedzieć że masz to już za sobą i w pełni sił przygotowujesz się do piłkarskiej wiosny?
Łukasz: W zasadzie całą poprzednią rundę mogę zapisać na straty. Urazu nabawiłem się w pierwszej połowie pierwszego meczu, poźniej długa przerwa i nie zdążyłem wrócić do pełni sprawności nawet na ostatnie kolejki. Teraz jestem w 100% zdrowy i do dyspozycji trenera.

MKS: Dzięki Łukasz! Witamy „na pokładzie”!!

Wyszukiwanie

Partner medialny