Mateusz Micał wzmocni naszą drużynę !

b_350_120_16777215_00_images_28279637_966715000163335_6046502140865948265_n.jpgDo drużyny dołącza Mateusz Micał, uniwersalny defensywny zawodnik, któremu zadaliśmy parę pytań

MKS: Witaj Mateusz w MKS Błękitni Ropczyce. Na początek gdybyś mógł powiedzieć parę zdań o Sobie by kibice mogli lepiej Cię poznać…
Mateusz: Witam serdecznie wszystkich sympatyków Błękitnych! Pochodzę z Rzeszowa a swoją przygodę z piłką zaczynałem w grupach młodzieżowych KS Przybyszówka-Rzeszów, skąd przeniosłem się do Resovii. Występowałem tam przez 5 lat w juniorach i później głównie w II drużynie. Ostatnie pół roku spędziłem na wypożyczeniu w Strumyku Malawa, gdzie mogłem zbierać cenne doświadczenie.

MKS: Jesteś z drużyną od początku okresu przygotowawczego. Jakie są Twoje pierwsze wrażenia na temat klubu, kolegów z drużyny?
Mateusz: Na pewno jestem bardzo pozytywnie nastawiony. Od początku nasza współpraca przebiega bez żadnych zarzutów. Drużyna złożona głównie z doświadczonych graczy, ambitni młodzi zawodnicy, Trener, który przekazuje nam swoją jasno nakreśloną filozofię gry. Wszystko to zwieńczone dobrą atmosferą pozwala z optymizmem patrzeć w stronę nadchodzącej rundy wiosennej.

MKS: Na co liczysz, czego oczekujesz od siebie w rundzie wiosennej?
Mateusz: Chciałbym cały czas rozwijać swoje umiejętności, dzięki czemu będę mógł lepiej przysłużyć się drużynie w walce o 3 punkty w każdym kolejnym meczu.

MKS: Dzięki Mateusz. Witając w drużynie życzymy realizacji wszystkich planów i marzeń!!

Wyszukiwanie

Partner medialny