Sebastian Hajnas wraca do Błękitnych!

b_350_120_16777215_00_images_28577691_967995100035325_2623808923029836506_n.jpgMiło nam poinformować o kolejnym nabytku!! Tym razem do składu dochodzi uniwersalny pomocnik!! Skorzystaliśmy z okazji i zamieniliśmy z nim parę słów 

MKS: Witaj Seba w drużynie. Wracasz do Klubu po kilku rundach przerwy kiedy występowałeś dla innych drużyn.
Sebastian: Zgadza się, wracam do Ropczyc gdzie zaczynałem swoją przygodę z piłką. Przeszedłem przez wszystkie szczeble, od trampkarza, przez juniora młodszego i starszego do seniora. Występowałem później w wielu klubach w piłce seniorskiej, ale cieszę się że będę mógł po kilku rundach wrócić i reprezentować drużynę ze swojego Miasta.

MKS: Część zawodników z którymi występowałeś są nadal w drużynie, ale jest kilku młodych zawodników, którzy mocno walczą o pierwszy skład. Jak oceniasz młodych zawodników?
Sebastian: W Błękitnych zawsze przywiązywano uwagę do pracy z młodzieżą, stąd nie dziwi mnie obecność młodych zawodników w zespole. Dostają swoje szanse na sparingach i pokazują że nie odpuszczą pierwszego składu.

MKS: Środek pomocy to Twoje miejsce na boisku i tam czujesz się najpewniej…
Sebastian: Tak, środek pomocy to moja optymalna pozycja na której występowałem większość rozegranych meczów, kilka krotnie zdarzyło mi się zagrać za podwieszonym napastnikiem, ale myślę że najlepiej wypadam na typowej „6”.
MKS: Dzięki Sebastian!

Wyszukiwanie

Partner medialny