Podsumowanie okresu przygotowawczego

b_350_120_16777215_00_images_14304_402863316548509_9136118665344841827_n.jpgW związku ze zbliżającym się rozpoczęciem rundy wiosennej przygotowaliśmy dla Państwa podsumowanie okresu przygotowawczego naszej drużyny.

Po pierwszej SPARINGI:

Błękitni w czasie przygotowań do rundy rewanżowej rozegrali osiem meczy towarzyskich z których pięć wygrali, jeden zremisowali oraz dwa spotkania kończyły się zwycięstwami rywali

Błękitni Ropczyce 1 - 1 Wisłok Wiśniowa (Sulisz)
Progres Kawęczyn 0 - 10 Błękitni Ropczyce (Szewczyk 2x, Kukla 3x, Zawiślak K, Orzech, Kot 2x oraz Cesarz.)
Ceramika Paradyż 4 - 1 Błękitni Ropczyce (Kosiba Ł)
Stal Rzeszów 6 - 0 Błękitni Ropczyce
MONiS Strzegocice 0 - 3 Błękitni Ropczyce (Szewczyk 2x, Cesarz)
Błękitni Ropczyce 6 - 3 Wisłoka Dębica (Pokrywka 2x, Kukla 2x, Cesarz, Szewczyk)
Błękitni Ropczyce (juniorzy starsi) 1 - 2 Błękitni Ropczyce (Szewczyk, Orzech)
Błękitni Ropczyce 8 - 1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie (Kukla 2x, Cesarz 2x, Darłak, Kosiba Ł, Orzech, Marchut)

Po drugie TRANSFERY:

Najważniejszym wydarzeniem przerwy zimowej jest przybycie do naszej drużyny napstnika Jakuba Szefczyka. Ten bramkostrzelny napastnik jest wychowankiem Rzemieślnika Pilzno, natomiast ostatnio reprezentował barwy piątoligowego Orła Bieździeca. W obecnym sezonie Kuba zdobył dla swojej byłej drużyny 13 bramek. Miejmy nadzieję, że sukcesywnie będzie powiększał swój dorobek reprezentując biało - niebieskie barwy naszej drużyny.

W ostatnim czasie szeregi naszej drużyny opuścił Piotr Kozioł. Został on wypożyczony do 3 ligowej Wisłoki Dębica, życzymy Piotrowi powodzenia na 3 ligowych boiskach. Przez większy czas okresu przygotowawczego trenował oraz grał w sparingach Błękitnych wychowanek Tomasz Kot. Tomek jednak również wybrał opcję pozostania w Wisłoce Dębica.

Po trzecie PREZES

12 lutego 2015 roku odbyło się walne zebranie zarządu o charakterze sprawozdawczo - wyborczym. Nowym Prezesem Błękitnych został Adam Wojdon, dyrektor Ropczyckiego Centrum Sportu i Rekreacji. Wiceprezesami zostali kolejno: Grzegorz Laska oraz Marek Misiura. Nowemu zarządowi życzymy samych sukcesów sportowych jak i skuteczności w pozyskiwaniu nowych sponsorów.

Cel Błęitnych w nadchodzącym sezonie pozostaje niezmiennie taki sam. Drużyna jest już w pełni gotowa na walkę o awans do IV ligi. Miejmy nadzieję, że wyniki to potwierdzą, a piękne trybuny ropczyckiego stadionu będą wypełniane w coraz większej ilości. Wszystkich serdecznie zapraszamy na spotkania przy ul. Mickiewicza 56 i życzymy dużo pozytywnych wrażeń.

Wyszukiwanie

Partner medialny