Wyniki V liga okręgowa 2014/2015

 Kolejka 1 - 9-10 sierpnia
Kłos Kawęczyn 1-2 Czarni Trześń 10 sierpnia, 14:00
Wilga Widełka 2-4 Victoria Czermin 10 sierpnia, 12:00
Borowiec Straszęcin 1-3 Igloopol Dębica 9 sierpnia, 17:00
w Dębicy; Borowiec gospodarzem
Start Wola Mielecka 3-2 Czarnovia Czarna 10 sierpnia, 17:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 1-0 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 9 sierpnia, 17:00
Monis Bielowy 2-0 Zryw Dzikowiec 10 sierpnia, 11:00
Chemik Pustków 0-1 Lechia Sędziszów Małopolski 9 sierpnia, 17:00
Błękitni Ropczyce 4-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 9 sierpnia, 17:00
 Kolejka 2 - 16-17 sierpnia
Czarni Trześń 0-3 Sokół Kolbuszowa Dolna 14 sierpnia, 18:00
Lechia Sędziszów Małopolski 0-0 Błękitni Ropczyce 17 sierpnia, 17:00
Zryw Dzikowiec 1-0 Chemik Pustków 15 sierpnia
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1-2 Monis Bielowy 17 sierpnia, 17:00
Czarnovia Czarna 2-3 Radomyślanka Radomyśl Wielki 17 sierpnia, 17:00
Igloopol Dębica 2-2 Start Wola Mielecka 15 sierpnia, 17:00
Victoria Czermin 4-2 Borowiec Straszęcin 17 sierpnia, 11:00
Kłos Kawęczyn 0-1 Wilga Widełka 17 sierpnia, 13:00
 Kolejka 3 - 23-24 sierpnia
Wilga Widełka 0-4 Czarni Trześń 23 sierpnia, 17:00
Borowiec Straszęcin 1-0 Kłos Kawęczyn 23 sierpnia, 17:00
Start Wola Mielecka 0-6 Victoria Czermin 24 sierpnia, 17:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-3 Igloopol Dębica 24 sierpnia, 17:00
Monis Bielowy 0-1 Czarnovia Czarna 24 sierpnia, 11:00
Chemik Pustków 1-0 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 23 sierpnia, 17:00
Błękitni Ropczyce 7-0 Zryw Dzikowiec 23 sierpnia, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 3-0 Lechia Sędziszów Małopolski 23 sierpnia, 14:30
 Kolejka 4 - 27 sierpnia
Czarni Trześń 1-6 Lechia Sędziszów Małopolski 17 września, 17:00
w pierwotnym terminie (27 sierpnia, 17:30) odwołany
Zryw Dzikowiec 0-3 Sokół Kolbuszowa Dolna 27 sierpnia, 17:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1-4 Błękitni Ropczyce 27 sierpnia, 17:00
Czarnovia Czarna 2-1 Chemik Pustków 27 sierpnia, 17:30
Igloopol Dębica 2-0 Monis Bielowy 27 sierpnia, 17:00
Victoria Czermin 5-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki 27 sierpnia, 17:00
Kłos Kawęczyn 0-3 Start Wola Mielecka 27 sierpnia, 17:00
w Sędziszowie Małopolskim
Wilga Widełka 4-1 Borowiec Straszęcin 27 sierpnia, 18:00
 Kolejka 5 - 30-31 sierpnia
Borowiec Straszęcin 2-2 Czarni Trześń 30 sierpnia, 17:00
w Trześni; Borowiec gospodarzem
Start Wola Mielecka 0-3 Wilga Widełka 31 sierpnia, 17:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-2 Kłos Kawęczyn 31 sierpnia, 17:00
Monis Bielowy 0-0 Victoria Czermin 31 sierpnia, 11:00
Chemik Pustków 0-1 Igloopol Dębica 30 sierpnia, 17:00
Błękitni Ropczyce 5-0 Czarnovia Czarna 30 sierpnia, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 3-0 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 30 sierpnia, 17:30
Lechia Sędziszów Małopolski 3-1 Zryw Dzikowiec 30 sierpnia, 17:00
w Dzikowcu; Lechia gospodarzem
 Kolejka 6 - 6-7 września
Czarni Trześń 1-2 Zryw Dzikowiec 6 września, 17:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1-5 Lechia Sędziszów Małopolski 10 września, 17:00
Czarnovia Czarna 1-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 6 września, 17:00
Igloopol Dębica 0-0 Błękitni Ropczyce 6 września, 17:00
Victoria Czermin 1-0 Chemik Pustków 7 września, 11:00
Kłos Kawęczyn 2-2 Monis Bielowy 7 września, 14:00
Wilga Widełka 6-5 Radomyślanka Radomyśl Wielki 7 września, 12:00
Borowiec Straszęcin 1-1 Start Wola Mielecka 6 września, 17:00
 Kolejka 7 - 13-14 września
Start Wola Mielecka 1-1 Czarni Trześń 14 września, 14:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 5-2 Borowiec Straszęcin 14 września, 16:00
Monis Bielowy 2-0 Wilga Widełka 14 września, 17:00
Chemik Pustków 0-0 Kłos Kawęczyn 13 września, 17:00
Błękitni Ropczyce 1-1 Victoria Czermin 13 września, 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-3 Igloopol Dębica 13 września, 15:30
Lechia Sędziszów Małopolski 0-0 Czarnovia Czarna 13 września, 16:00
Zryw Dzikowiec 3-0 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 14 września, 16:00
 Kolejka 8 - 20-21 września
Czarni Trześń 1-1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 20 września, 16:00
Czarnovia Czarna 1-1 Zryw Dzikowiec 20 września, 16:30
Igloopol Dębica 0-0 Lechia Sędziszów Małopolski 20 września, 16:00
Victoria Czermin 1-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 21 września, 11:00
Kłos Kawęczyn 0-2 Błękitni Ropczyce 21 września, 14:00
Wilga Widełka 0-1 Chemik Pustków 21 września, 12:00
Borowiec Straszęcin 2-3 Monis Bielowy 20 września, 16:00
Start Wola Mielecka 2-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki 21 września, 14:00
 Kolejka 9 - 27-28 września
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-3 Czarni Trześń 28 września, 16:00
Monis Bielowy 3-1 Start Wola Mielecka 28 września, 11:00
Chemik Pustków 3-0 Borowiec Straszęcin 27 września, 16:00
w Pustyni
Błękitni Ropczyce 1-0 Wilga Widełka 27 września, 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-1 Kłos Kawęczyn 27 września, 16:00
Lechia Sędziszów Małopolski 0-1 Victoria Czermin 27 września, 16:00
Zryw Dzikowiec 0-5 Igloopol Dębica 28 września, 14:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1-1 Czarnovia Czarna 28 września, 16:00
 Kolejka 10 - 4-5 października
Czarni Trześń 0-2 Czarnovia Czarna 4 października, 16:00
Igloopol Dębica 3-0 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 5 października, 16:00
Victoria Czermin 1-1 Zryw Dzikowiec 5 października, 11:00
Kłos Kawęczyn 1-3 Lechia Sędziszów Małopolski 15 listopada, 14:00
Wilga Widełka 2-0 Sokół Kolbuszowa Dolna 5 października, 12:00
Borowiec Straszęcin 0-2 Błękitni Ropczyce 4 października, 16:00
Start Wola Mielecka 1-1 Chemik Pustków 5 października, 11:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 0-2 Monis Bielowy 5 października, 15:30
 Kolejka 11 - 11-12 października
Monis Bielowy 0-0 Czarni Trześń 12 października, 13:00
Chemik Pustków 1-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki 11 października, 16:00
w Pustyni
Błękitni Ropczyce 6-0 Start Wola Mielecka 11 października, 16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-0 Borowiec Straszęcin 11 października, 15:00
Lechia Sędziszów Małopolski 3-0 Wilga Widełka 11 października, 15:00
Zryw Dzikowiec 4-1 Kłos Kawęczyn 12 października, 14:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 0-1 Victoria Czermin 12 października, 16:00
Czarnovia Czarna 1-2 Igloopol Dębica 11 października, 15:30
 Kolejka 12 - 18-19 października
Czarni Trześń 0-2 Igloopol Dębica 19 października, 11:00
Victoria Czermin 1-0 Czarnovia Czarna 19 października, 11:00
Kłos Kawęczyn 2-2 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 19 października, 14:00
Wilga Widełka 0-2 Zryw Dzikowiec 19 października, 14:00
Borowiec Straszęcin 3-0 Lechia Sędziszów Małopolski 18 października, 15:00
Start Wola Mielecka 0-3 Sokół Kolbuszowa Dolna 18 października, 15:30
Radomyślanka Radomyśl Wielki 0-0 Błękitni Ropczyce 19 października, 15:00
Monis Bielowy 1-5 Chemik Pustków 19 października, 14:30
 Kolejka 13 - 25-26 października
Chemik Pustków 0-0 Czarni Trześń 25 października, 15:00
w Pustyni
Błękitni Ropczyce 3-2 Monis Bielowy 25 października, 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-2 Radomyślanka Radomyśl Wielki 25 października, 15:00
Lechia Sędziszów Małopolski 2-0 Start Wola Mielecka 25 października, 15:00
Zryw Dzikowiec 2-2 Borowiec Straszęcin 26 października, 13:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1-2 Wilga Widełka 26 października, 11:30
Czarnovia Czarna 2-1 Kłos Kawęczyn 26 października, 14:00
Igloopol Dębica 2-0 Victoria Czermin 25 października, 11:00
 Kolejka 14 - 2 listopada
Czarni Trześń 0-5 Victoria Czermin 2 listopada, 11:00
Kłos Kawęczyn 0-3 Igloopol Dębica 2 listopada, 14:00
Wilga Widełka 2-1 Czarnovia Czarna 2 listopada, 12:00
Borowiec Straszęcin 2-3 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 2 listopada, 11:00
Start Wola Mielecka 0-3 Zryw Dzikowiec 2 listopada, 14:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 3-0 Lechia Sędziszów Małopolski 2 listopada, 14:00
Monis Bielowy 1-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 11 listopada, 13:00
Chemik Pustków 0-2 Błękitni Ropczyce 2 listopada, 14:00
w Pustyni
 Kolejka 15 - 8-9 listopada
Błękitni Ropczyce 6-1 Czarni Trześń 8 listopada, 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-0 Chemik Pustków 8 listopada, 13:00
Lechia Sędziszów Małopolski 1-1 Monis Bielowy 8 listopada, 14:00
Zryw Dzikowiec 1-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki 9 listopada, 13:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 2-1 Start Wola Mielecka 9 listopada, 11:30
Czarnovia Czarna 5-0 Borowiec Straszęcin 9 listopada, 11:00
Igloopol Dębica 1-1 Wilga Widełka 8 listopada, 13:00
Victoria Czermin 3-1 Kłos Kawęczyn 9 listopada, 11:00
 Kolejka 16 - 21-22 marca
Czarni Trześń 3-2 Kłos Kawęczyn 21 marca, 15:00
Victoria Czermin 2-0 Wilga Widełka 22 marca, 11:00
Igloopol Dębica 4-0 Borowiec Straszęcin 21 marca, 14:00
Czarnovia Czarna 1-1 Start Wola Mielecka 22 marca, 15:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 2-3 Radomyślanka Radomyśl Wielki 22 marca, 11:30
Zryw Dzikowiec 0-3 Monis Bielowy 22 marca, 15:00
Lechia Sędziszów Małopolski 2-0 Chemik Pustków 21 marca, 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-2 Błękitni Ropczyce 22 marca, 11:30
 Kolejka 17 - 28-29 marca
Sokół Kolbuszowa Dolna 3-3 Czarni Trześń 29 marca, 11:00
Błękitni Ropczyce 2-0 Lechia Sędziszów Małopolski 28 marca, 15:00
Chemik Pustków 2-2 Zryw Dzikowiec 28 marca, 15:00
Monis Bielowy 4-2 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 29 marca, 11:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 0-2 Czarnovia Czarna 29 marca, 12:00
Start Wola Mielecka 3-0 Igloopol Dębica 29 marca, 14:00
(wo)
na boisku 2-7; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Borowiec Straszęcin 0-3 Victoria Czermin 28 marca, 15:00
(wo)
na boisku 0-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Wilga Widełka 4-0 Kłos Kawęczyn 29 marca, 12:00
 Kolejka 18 - 4 kwietnia
Czarni Trześń 1-0 Wilga Widełka 4 kwietnia, 15:00
Kłos Kawęczyn 3-0 Borowiec Straszęcin 4 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 3-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Victoria Czermin 1-0 Start Wola Mielecka 4 kwietnia, 13:00
Igloopol Dębica 0-3 Radomyślanka Radomyśl Wielki 4 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Czarnovia Czarna 1-0 Monis Bielowy 4 kwietnia, 12:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 3-2 Chemik Pustków 4 kwietnia, 11:30
Zryw Dzikowiec 1-4 Błękitni Ropczyce 4 kwietnia, 12:00
Lechia Sędziszów Małopolski 2-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 4 kwietnia, 16:00
 Kolejka 19 - 11-12 kwietnia
Lechia Sędziszów Małopolski 0-3 Czarni Trześń 11 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 3-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sokół Kolbuszowa Dolna 3-1 Zryw Dzikowiec 11 kwietnia, 16:00
Błękitni Ropczyce 3-1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 11 kwietnia, 16:00
Chemik Pustków 1-0 Czarnovia Czarna 11 kwietnia, 16:00
Monis Bielowy 0-3 Igloopol Dębica 11 kwietnia, 16:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 0-2 Victoria Czermin 12 kwietnia, 12:00
Start Wola Mielecka 0-1 Kłos Kawęczyn 12 kwietnia, 16:00
Borowiec Straszęcin 1-2 Wilga Widełka 11 kwietnia, 16:00
 Kolejka 20 - 18-19 kwietnia
Czarni Trześń 3-0 Borowiec Straszęcin 18 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Wilga Widełka 2-0 Start Wola Mielecka 19 kwietnia, 12:00
Kłos Kawęczyn 0-7 Radomyślanka Radomyśl Wielki 19 kwietnia, 14:00
Victoria Czermin 1-0 Monis Bielowy 19 kwietnia, 11:00
Igloopol Dębica 0-3 Chemik Pustków 18 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Czarnovia Czarna 1-1 Błękitni Ropczyce 18 kwietnia, 16:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 19 kwietnia, 11:30
Zryw Dzikowiec 3-0 Lechia Sędziszów Małopolski 18 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
 Kolejka 21 - 25-26 kwietnia
Zryw Dzikowiec 1-3 Czarni Trześń 26 kwietnia, 15:00
Lechia Sędziszów Małopolski 3-2 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 25 kwietnia, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-4 Czarnovia Czarna 25 kwietnia, 16:00
Błękitni Ropczyce 7-3 Igloopol Dębica 25 kwietnia, 17:00
Chemik Pustków 2-2 Victoria Czermin 25 kwietnia, 16:30
Monis Bielowy 2-0 Kłos Kawęczyn 26 kwietnia, 11:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2-0 Wilga Widełka 26 kwietnia, 12:00
Start Wola Mielecka 3-0 Borowiec Straszęcin 26 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
 Kolejka 22 - 29 kwietnia
Czarni Trześń 3-1 Start Wola Mielecka 29 kwietnia, 17:00
Borowiec Straszęcin 0-3 Radomyślanka Radomyśl Wielki 29 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Wilga Widełka 2-1 Monis Bielowy 29 kwietnia, 17:00
Kłos Kawęczyn 2-1 Chemik Pustków 29 kwietnia, 17:00
Victoria Czermin 0-0 Błękitni Ropczyce 29 kwietnia, 17:00
Igloopol Dębica 0-3 Sokół Kolbuszowa Dolna 29 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Czarnovia Czarna 3-0 Lechia Sędziszów Małopolski 29 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 0-3 Zryw Dzikowiec 29 kwietnia, 17:00
 Kolejka 23 - 2-3 maja
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1-1 Czarni Trześń 3 maja, 11:30
Zryw Dzikowiec 3-2 Czarnovia Czarna 3 maja, 15:00
Lechia Sędziszów Małopolski 0-1 Igloopol Dębica 3 maja, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-2 Victoria Czermin 2 maja, 17:00
Błękitni Ropczyce 3-1 Kłos Kawęczyn 2 maja, 17:00
Chemik Pustków 1-3 Wilga Widełka 2 maja, 17:00
Monis Bielowy 3-0 Borowiec Straszęcin 3 maja, 11:00
(wo)
na boisku 3-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Radomyślanka Radomyśl Wielki 6-1 Start Wola Mielecka 3 maja, 16:00
 Kolejka 24 - 9-10 maja
Czarni Trześń 2-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki 9 maja, 17:00
Start Wola Mielecka 1-1 Monis Bielowy 10 maja, 16:00
Borowiec Straszęcin 1-2 Chemik Pustków 9 maja, 17:00
Wilga Widełka 2-6 Błękitni Ropczyce 10 maja, 12:00
Kłos Kawęczyn 1-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 9 maja, 17:00
Victoria Czermin 3-0 Lechia Sędziszów Małopolski 10 maja, 11:00
(wo) goście nie dojechali
Igloopol Dębica 3-0 Zryw Dzikowiec 9 maja, 17:00
Czarnovia Czarna 1-1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 9 maja, 17:00
 Kolejka 25 - 16-17 maja
Czarnovia Czarna 2-2 Czarni Trześń 16 maja, 17:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 3-0 Igloopol Dębica 17 maja, 11:30
(wo)
na boisku 2-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zryw Dzikowiec 0-4 Victoria Czermin 16 maja, 15:00
Lechia Sędziszów Małopolski 4-0 Kłos Kawęczyn 16 maja, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-1 Wilga Widełka 17 maja, 11:30
Błękitni Ropczyce 7-0 Borowiec Straszęcin 16 maja, 17:00
Chemik Pustków 4-0 Start Wola Mielecka 16 maja, 11:00
Monis Bielowy 4-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki 17 maja, 11:00
 Kolejka 26 - 23-24 maja
Czarni Trześń 2-1 Monis Bielowy 23 maja, 17:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 0-0 Chemik Pustków 24 maja, 17:00
Start Wola Mielecka 2-7 Błękitni Ropczyce 24 maja, 16:00
Borowiec Straszęcin 0-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 23 maja, 17:00
Wilga Widełka 2-0 Lechia Sędziszów Małopolski 23 maja, 17:00
Kłos Kawęczyn 2-4 Zryw Dzikowiec 24 maja, 14:00
Victoria Czermin 2-1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 24 maja, 11:00
Igloopol Dębica 2-2 Czarnovia Czarna 23 maja, 17:00
 Kolejka 27 - 30-31 maja
Igloopol Dębica 1-1 Czarni Trześń 30 maja, 11:00
Czarnovia Czarna 0-1 Victoria Czermin 31 maja, 17:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 2-0 Kłos Kawęczyn 31 maja, 11:30
Zryw Dzikowiec 7-2 Wilga Widełka 31 maja, 15:00
Lechia Sędziszów Małopolski 8-0 Borowiec Straszęcin 30 maja, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 10-0 Start Wola Mielecka 30 maja, 17:00
Błękitni Ropczyce 4-1 Radomyślanka Radomyśl Wielki 30 maja, 17:00
Chemik Pustków 0-0 Monis Bielowy 30 maja, 17:00
Kolejka 28 - 6-7 czerwca
Czarni Trześń 1-1 Chemik Pustków 6 czerwca, 17:00
Monis Bielowy 2-3 Błękitni Ropczyce 3 czerwca, 18:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 0-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 7 czerwca, 11:00
Start Wola Mielecka 2-3 Lechia Sędziszów Małopolski 7 czerwca, 16:00
Borowiec Straszęcin 2-1 Zryw Dzikowiec 6 czerwca, 17:00
Wilga Widełka 0-3 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 7 czerwca, 12:00
Kłos Kawęczyn 1-3 Czarnovia Czarna 4 czerwca, 17:00
Victoria Czermin 4-0 Igloopol Dębica 7 czerwca, 11:00
 Kolejka 29 - 13 czerwca
Victoria Czermin 1-2 Czarni Trześń 13 czerwca, 17:00
Igloopol Dębica 7-0 Kłos Kawęczyn 13 czerwca, 17:00
Czarnovia Czarna 1-0 Wilga Widełka 13 czerwca, 17:00
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 3-1 Borowiec Straszęcin 13 czerwca, 17:00
Zryw Dzikowiec 6-1 Start Wola Mielecka 13 czerwca, 17:00
Lechia Sędziszów Małopolski 1-0 Radomyślanka Radomyśl Wielki 12 czerwca, 18:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-1 Monis Bielowy 13 czerwca, 17:00
Błękitni Ropczyce 5-0 Chemik Pustków 13 czerwca, 17:00
Kolejka 30 - 20 czerwca
Czarni Trześń 1-5 Błękitni Ropczyce 20 czerwca, 17:00
Chemik Pustków 0-5 Sokół Kolbuszowa Dolna 20 czerwca, 17:00
Monis Bielowy 0-5 Lechia Sędziszów Małopolski 20 czerwca, 17:00
Radomyślanka Radomyśl Wielki 8-1 Zryw Dzikowiec 20 czerwca, 17:00
Start Wola Mielecka 1-5 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 20 czerwca, 17:00
Borowiec Straszęcin 3-1 Czarnovia Czarna 20 czerwca, 17:00
Wilga Widełka 0-1 Igloopol Dębica 20 czerwca, 17:00
Kłos Kawęczyn 1-2 Victoria Czermin 20 czerwca, 17:00

Wyszukiwanie

Partner medialny