Terminarz V liga 2014/2015

b_350_120_16777215_00_images_terminarz.pngPrzedstawiamy Państwu terminarz gier V ligi okręgowej gr. Dębica w II rundzie sezonu 2014/2015. Szczegółowe informację dotyczące spotkań znajdują się w rozwinięciu tego posta oraz w zakładce Terminarz.

 

RUNDA II        
Kolejka 16        
121 Czarni Trześń - Progres Kawęczyn 2015-03-21 15:00
122 Victoria Czermin - Wilga Widełka 2015-03-22 11:00
123 Igloopol Dębica - LKS Borowiec Straszęcin 2015-03-21 14:00
124 Czarnovia Czarna - Start Wola Mielecka 2015-03-22 15:00
125 Ostrovia Ostrowy Baranowskie - Radomyślanka Stalbudowa-Kazex 2015-03-22 11:30
126 KS Dzikowiec - Monis Bielowy-Strzegocice 2015-03-22 15:00
127 Lechia Sędziszów Młp. - Chemik Pustków 2015-03-21 15:00
128 Sokół Kolbuszowa Dolna - Błękitni Ropczyce 2015-03-22 11:30
Kolejka 17        
129 Sokół Kolbuszowa Dolna - Czarni Trześń 2015-03-29 11:00
130 Błękitni Ropczyce - Lechia Sędziszów Młp. 2015-03-28 15:00
131 Chemik Pustków - KS Dzikowiec 2015-03-28 15:00
132 Monis Bielowy-Strzegocice - Ostrovia Ostrowy Baranowskie 2015-03-29 11:00
133 Radomyślanka Stalbudowa-Kazex - Czarnovia Czarna 2015-03-29 12:00
134 Start Wola Mielecka - Igloopol Dębica 2015-03-29 14:00
135 LKS Borowiec Straszęcin - Victoria Czermin 2015-03-28 15:00
136 Wilga Widełka - Progres Kawęczyn 2015-03-29 12:00
Kolejka 18        
137 Czarni Trześń - Wilga Widełka 2015-04-04 15:00
138 Progres Kawęczyn - LKS Borowiec Straszęcin 2015-04-05 14:00
139 Victoria Czermin - Start Wola Mielecka 2015-04-04 13:00
140 Igloopol Dębica - Radomyślanka Stalbudowa-Kazex 2015-04-04 11:00
141 Czarnovia Czarna - Monis Bielowy-Strzegocice 2015-04-04 12:00
142 Ostrovia Ostrowy Baranowskie - Chemik Pustków 2015-04-04 11:30
143 KS Dzikowiec - Błękitni Ropczyce 2015-04-04 12:00
144 Lechia Sędziszów Młp. - Sokół Kolbuszowa Dolna 2015-04-04 16:00
Kolejka 19        
145 Lechia Sędziszów Młp. - Czarni Trześń 2015-04-11 16:00
146 Sokół Kolbuszowa Dolna - KS Dzikowiec 2015-04-11 16:00
147 Błękitni Ropczyce - Ostrovia Ostrowy Baranowskie 2015-04-11 16:00
148 Chemik Pustków - Czarnovia Czarna 2015-04-11 16:00
149 Monis Bielowy-Strzegocice - Igloopol Dębica 2015-04-12 11:00
150 Radomyślanka Stalbudowa-Kazex - Victoria Czermin 2015-04-12 12:00
151 Start Wola Mielecka - Progres Kawęczyn 2015-04-12 16:00
152 LKS Borowiec Straszęcin - Wilga Widełka 2015-04-11 16:00
Kolejka 20        
153 Czarni Trześń - LKS Borowiec Straszęcin 2015-04-18 17:00
154 Wilga Widełka - Start Wola Mielecka 2015-04-19 12:00
155 Progres Kawęczyn - Radomyślanka Stalbudowa-Kazex 2015-04-19 14:00
156 Victoria Czermin - Monis Bielowy-Strzegocice 2015-04-19 11:00
157 Igloopol Dębica - Chemik Pustków 2015-04-18 16:00
158 Czarnovia Czarna - Błękitni Ropczyce 2015-04-18 16:00
159 Ostrovia Ostrowy Baranowskie - Sokół Kolbuszowa Dolna 2015-04-19 11:30
160 KS Dzikowiec - Lechia Sędziszów Młp. 2015-04-18 15:00
Kolejka 21        
161 KS Dzikowiec - Czarni Trześń 2015-04-26 15:00
162 Lechia Sędziszów Młp. - Ostrovia Ostrowy Baranowskie 2015-04-25 17:00
163 Sokół Kolbuszowa Dolna - Czarnovia Czarna 2015-04-25 16:00
164 Błękitni Ropczyce - Igloopol Dębica 2015-04-25 17:00
165 Chemik Pustków - Victoria Czermin 2015-04-25 16:30
166 Monis Bielowy-Strzegocice - Progres Kawęczyn 2015-04-26 11:00
167 Radomyślanka Stalbudowa-Kazex - Wilga Widełka 2015-04-26 12:00
168 Start Wola Mielecka - LKS Borowiec Straszęcin 2015-04-26 16:00
Kolejka 22        
169 Czarni Trześń - Start Wola Mielecka 2015-04-29 17:00
170 LKS Borowiec Straszęcin - Radomyślanka Stalbudowa-Kazex 2015-04-29 17:00
171 Wilga Widełka - Monis Bielowy-Strzegocice 2015-04-29 17:00
172 Progres Kawęczyn - Chemik Pustków 2015-04-29 17:00
173 Victoria Czermin - Błękitni Ropczyce 2015-04-29 17:00
174 Igloopol Dębica - Sokół Kolbuszowa Dolna 2015-04-29 17:00
175 Czarnovia Czarna - Lechia Sędziszów Młp. 2015-04-29 17:00
176 Ostrovia Ostrowy Baranowskie - KS Dzikowiec 2015-04-29 17:00
Kolejka 23        
177 Ostrovia Ostrowy Baranowskie - Czarni Trześń 2015-05-03 11:30
178 KS Dzikowiec - Czarnovia Czarna 2015-05-03 15:00
179 Lechia Sędziszów Młp. - Igloopol Dębica 2015-05-02 17:00
180 Sokół Kolbuszowa Dolna - Victoria Czermin 2015-05-02 17:00
181 Błękitni Ropczyce - Progres Kawęczyn 2015-05-02 17:00
182 Chemik Pustków - Wilga Widełka 2015-05-02 17:00
183 Monis Bielowy-Strzegocice - LKS Borowiec Straszęcin 2015-05-03 11:00
184 Radomyślanka Stalbudowa-Kazex - Start Wola Mielecka 2015-05-03 16:00
Kolejka 24        
185 Czarni Trześń - Radomyślanka Stalbudowa-Kazex 2015-05-09 17:00
186 Start Wola Mielecka - Monis Bielowy-Strzegocice 2015-05-10 16:00
187 LKS Borowiec Straszęcin - Chemik Pustków 2015-05-09 17:00
188 Wilga Widełka - Błękitni Ropczyce 2015-05-10 12:00
189 Progres Kawęczyn - Sokół Kolbuszowa Dolna 2015-05-10 14:00
190 Victoria Czermin - Lechia Sędziszów Młp. 2015-05-10 11:00
191 Igloopol Dębica - KS Dzikowiec 2015-05-09 17:00
192 Czarnovia Czarna - Ostrovia Ostrowy Baranowskie 2015-05-09 17:00
Kolejka 25        
193 Czarnovia Czarna - Czarni Trześń 2015-05-16 17:00
194 Ostrovia Ostrowy Baranowskie - Igloopol Dębica 2015-05-17 11:30
195 KS Dzikowiec - Victoria Czermin 2015-05-17 15:00
196 Lechia Sędziszów Młp. - Progres Kawęczyn 2015-05-16 17:00
197 Sokół Kolbuszowa Dolna - Wilga Widełka 2015-05-16 17:00
198 Błękitni Ropczyce - LKS Borowiec Straszęcin 2015-05-16 17:00
199 Chemik Pustków - Start Wola Mielecka 2015-05-16 17:00
200 Monis Bielowy-Strzegocice - Radomyślanka Stalbudowa-Kazex 2015-05-17 11:00
Kolejka 26        
201 Czarni Trześń - Monis Bielowy-Strzegocice 2015-05-23 17:00
202 Radomyślanka Stalbudowa-Kazex - Chemik Pustków 2015-05-24 17:00
203 Start Wola Mielecka - Błękitni Ropczyce 2015-05-24 16:00
204 LKS Borowiec Straszęcin - Sokół Kolbuszowa Dolna 2015-05-23 17:00
205 Wilga Widełka - Lechia Sędziszów Młp. 2015-05-24 12:00
206 Progres Kawęczyn - KS Dzikowiec 2015-05-24 14:00
207 Victoria Czermin - Ostrovia Ostrowy Baranowskie 2015-05-24 11:00
208 Igloopol Dębica - Czarnovia Czarna 2015-05-23 17:00
Kolejka 27        
209 Igloopol Dębica - Czarni Trześń 2015-05-30 11:00
210 Czarnovia Czarna - Victoria Czermin 2015-05-31 17:00
211 Ostrovia Ostrowy Baranowskie - Progres Kawęczyn 2015-05-31 11:30
212 KS Dzikowiec - Wilga Widełka 2015-05-31 15:00
213 Lechia Sędziszów Młp. - LKS Borowiec Straszęcin 2015-05-30 17:00
214 Sokół Kolbuszowa Dolna - Start Wola Mielecka 2015-05-30 17:00
215 Błękitni Ropczyce - Radomyślanka Stalbudowa-Kazex 2015-05-30 17:00
216 Chemik Pustków - Monis Bielowy-Strzegocice 2015-05-30 17:00
Kolejka 28        
217 Czarni Trześń - Chemik Pustków 2015-06-06 17:00
218 Monis Bielowy-Strzegocice - Błękitni Ropczyce 2015-06-07 11:00
219 Radomyślanka Stalbudowa-Kazex - Sokół Kolbuszowa Dolna 2015-06-07 17:00
220 Start Wola Mielecka - Lechia Sędziszów Młp. 2015-06-07 16:00
221 LKS Borowiec Straszęcin - KS Dzikowiec 2015-06-06 17:00
222 Wilga Widełka - Ostrovia Ostrowy Baranowskie 2015-06-07 12:00
223 Progres Kawęczyn - Czarnovia Czarna 2015-06-06 14:00
224 Victoria Czermin - Igloopol Dębica 2015-06-07 11:00
Kolejka 29        
225 Victoria Czermin - Czarni Trześń 2015-06-13 17:00
226 Igloopol Dębica - Progres Kawęczyn 2015-06-13 17:00
227 Czarnovia Czarna - Wilga Widełka 2015-06-13 17:00
228 Ostrovia Ostrowy Baranowskie - LKS Borowiec Straszęcin 2015-06-13 17:00
229 KS Dzikowiec - Start Wola Mielecka 2015-06-13 17:00
230 Lechia Sędziszów Młp. - Radomyślanka Stalbudowa-Kazex 2015-06-13 17:00
231 Sokół Kolbuszowa Dolna - Monis Bielowy-Strzegocice 2015-06-13 17:00
232 Błękitni Ropczyce - Chemik Pustków 2015-06-13 17:00
Kolejka 30        
233 Czarni Trześń - Błękitni Ropczyce 2015-06-20 17:00
234 Chemik Pustków - Sokół Kolbuszowa Dolna 2015-06-20 17:00
235 Monis Bielowy-Strzegocice - Lechia Sędziszów Młp. 2015-06-20 17:00
236 Radomyślanka Stalbudowa-Kazex - KS Dzikowiec 2015-06-20 17:00
237 Start Wola Mielecka - Ostrovia Ostrowy Baranowskie 2015-06-20 17:00
238 LKS Borowiec Straszęcin - Czarnovia Czarna 2015-06-20 17:00
239 Wilga Widełka - Igloopol Dębica 2015-06-20 17:00
240 Progres Kawęczyn - Victoria Czermin 2015-06-20 17:00

Wyszukiwanie

Partner medialny

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.